امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
مدیر کل صدا و سیمای لرستان:

مدیر کل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" که در جمهوری اسلامی ایران خیلی مقدس است  آن را هدف قرار دادند.

کد خبر: ۸۹۶۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳

به گزارش آساره خبر؛ "محمد بازوند" مدیر کل صدا و سیمای لرستان در همایش  بسیج رسانه  که ظهر امروز در سالن در سالن آمفی‌تئاتر مرکز آموزش و پژوهش استانداری لرستان برگزار شد گفت:امام خمینی(ره) با ژرف اندیشی ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستقر و رفراندوم را برقرار  و در پنجم آذر ماه بسیج را تشکیل داد.

 

وی گفت: دشمن از روش های سخت و خشن بر علیه نظام مایوس شدند الان دشمن به دنبال تغییر رفتار حاکمان و ملت ها هستند و با تشکیل موسسات اندیشه ورز به دنبال استفاده از فرصت ها و مقابله با تهدیداتی هستند که در راستای براندازی کمک کننده است.

 

بازوندافزو.د:  در فتنه 88 دشمن از دو ابزار نبرد رسانه ای و نافرمانی مدنی استفاده کرد  اما خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران با همه جنگ افزارها  توانست به برکت خون شهدا و شهدای هسته ای سربلند و پیروز از میدان ها بیرون آمد.

 

وی گفت: هرجا بسیج و تفکر بسیجی وجود داشته باشد  کشور به سلامت از مشکلات عبور می کند در حال حاضر عظمت و استقلال سیاسی کشور حاصل تفکر بسیجی و خون شهدای بسیجی است.

 

مدیر کل صدا و سیمای لرستان با اشاره به  هجمه ماهواره و شبکه های اجتماعی تصریح کرد:  شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" در جمهوری اسلامی مقدس است و آن را هدف قرار داده اند و بیان کردند اگر ما بتوانیم مادر را به بیراهه بکشانیم به هدف خود رسیده ایم.

بازوند اظهار داشت:   شبکه های فارسی زبان برای کودکان، نوجوانان و خانواده ها برنامه های منسجمی ترتیب داده اند به طوری که کنگره آمریکا سالیانه میلیون ها دلار  در اختیار رسانه ها قرار داده است و متاسفانه ما را وارد یک جنگ نرم کرده است.

 

بازوند گریزی هم به رسانه های داخلی کشور زد و یاد آور شد: خوشبختانه صاحبان قلم همگام با رسانه ملی به بیان حق و حقیقت و به تبلیغ ارزش ها پرداخته اند  و بارها شبکه های ملی ما را از روی ماهواره ها قطع کردندکه این نشان از تاثیرگذاری رسانه های کشور است.

 

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/j3P2fk

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین