امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
بازی مدیرکل ارشاد لرستان با شخصیت اهالی فرهنگ:

پس از کش وقوس فراوان و با بازی کردن با شخصیت اهالی فرهنگ بالاخره،روانشاد به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خرم آباد منصوب شد.

کد خبر: ۸۹۴۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷

به گزارش آساره خبر؛ عرصه فرهنگ لرستان که در دریای حواشی غرق شده و هر روز باید شاهد حاشیه ای در گوشه و کنار مدیریت حجت الاسلام محمد رضا حنان مدیرکل این اداره باشیم.

این بار در عزل ونصب مدیران ادارات ارشاد خود را نشان داد به طوری که کمتر از6روز مدیرکل ارشاد لرستان نتوانست بر تصمیم قطعی خود در انتصاب فریدون کریمی فر به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خرم آباد باقی بماند.

انتصابی که بلافاصله از طریق اهالی فرهنگ وهنر ،سیاسیون و رسانه ها مورد انتقاد قرار گرفت واین باعث شد شیخ فرهنگ لرستان که کاملا خود را درگیر حاشیه کرده از مواضع خود عقب نشینی کند و به قیمت بازی با شخصیت افراد،روانشاد مجددا سکان داری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خرم آباد را برعهده بگیرد.

شیخ هنجار شکن فرهنگ لرستان که هنوز در کارنامه خود توهین به دلسوزان نظام از قبیل آیت الله علم الهدی و ماجرای پرحاشیه وجنجالی اجرای نمایش موهن را دارد حالا در عرصه اجرایی هم میدان دار حاشیه شده است.

حنان با این اقدامات حاشیه دار به همه مدیران نشان داد که می شود از فضای اعتدال با استفاده از فشار اصلاح طلبان می توان پایه های فرهنگ یک استان را لرزاند.

گفته می شود این شیطنت ها وحاشیه سازی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی ،صالحی وزیر تازه نفس ارشاد را هم به زحمت انداخته به طوری که با مجمع نمایندگان استان یک دیدار محرمانه داشته سپس معاونین خود را برای انجام دیدارهای با حجت الاسلام والمسلمین  میرعمادی  به استان فرستاده وحالا هم خبرهایحکایت از این دارد صالحی به لرستان سفر کند.

 سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با اشاره به حماسه 9دی اظهار داشت:این حماسه در تقویم انقلاب اسلامی ماندگار ماند.

وی ولایتمداری و بصیرت را مهمترین شاخصه های 9دی عنوان کرد و افزود:ملت ایران به صورت خودجوش در قبال ولایت و رهبری در 9دی آنچنان باشکوه خاصی در خیابان ها حضور پیدا کردند که تمام معادلات دشمنان نظام برهم خورد.

کاظمی تصریح کرد:این روز نماد بصیرت وسربلندی مردم ایران اسلامی است و در تبیین ابعاد مختلف توطئه دشمنان نظام در فتنه88،نسل جوان را باید آگاه کرد.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با بیان اینکه در 9دی ملت به ندای رهبری لبیک گفتن ادامه داد:حضور با بصیرت ملت در این روز توطئه های فتنه گران داخلی وخارجی را خنثی کرد.

 وی با بیان اینکه 9دی روز تجدید بیعت با ولایت و رهبری است اضافه کرد:این حماسه به قشر یا گروه خاصی تعلق ندارد بلکه متعلق به ملت است زیرا آنها در دفاع از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با غیرت وارد گود شدند.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یادآورشد:امروز مردم پلدختر با حضور باشکوه خود در ویژه برنامه9دی نشان دادند که همچنان پشتیبان ولایت و انقلاب هستند.

وی با اشاره به اینکه این روز اقتدار حکومت مردمی و انقلابی ملت ایران را به دنیا اثبات کرد یادآورشد:ملت های مسلمان هم برای دفاع از حکومت های مردمی خود و انقلابی که کرده اند به بصیرت نیاز دارند تا بتوانند در برابر زورگویی وقلدری های مستکبرین ایستادگی کنند.

 بیان روز

 انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/R6VCT0

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین