امروز: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۸
برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در لرستان؛

دور رفت چهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در فصل ۹۶- ۹۵ به میزبانی شهرستان کوهدشت در حال برگزاری است.

کد خبر: ۸۹۳۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۸

به گزارش آساره خبر؛ نماینده ی فدراسیون فوتسال بانوان کشور در گفت و گو با خبرنگار آسوبان گفت: دور رفت،  چهاردهمین دوره از مسابقات لیگ دسته ی یک بانوان کشور به میزبانی شهرستان کوهدشت در حال برگزاری است.

سخایی اظهار کرد: در گروه C، در حال حاضر 5 تیم در حال برگزاری مسابقات به میزبانی کوهدشت هستند.

فوتسال بانوان در کوهدشت

وی، تعداد مسابقات در این دوره از مسابقات را 10 بازی دانست و خاطرنشان کرد: این پنج تیم به صورت دوره ای و طی 4 بازی، به رقابت با یکدیگر می پردازند.

فوتسال بانوان در کوهدشت

نماینده ی فدراسیون فوتسال بانوان کشور با بیان اینکه این مسابقات به صورت همزمان در سه منطقه از کشور در حال برگزاری است؛ بیان داشت: در این دوره از مسابقات حدود 20 تیم شرکت دارند.

سخایی، دور برگشت این دوره از مسابقات را در ساری دانست و تصریح کرد: با وجود محرومیت و برخی کمبودها در شهرستان کوهدشت، از میزبانی مسابقات در این شهرستان خرسند هستم.

فوتسال بانوان در کوهدشت

وی، ضمن تقدیر از ضرونی، مسئول هیئت فوتبال و رشیدیان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهدشت اظهار کرد: از مسئولان و نیز از فدراسیون که این فرصت را برای بانوان شهرستان کوهدشت به وجود آوردند؛ سپاسگزار هستم.

نماینده ی فدراسیون فوتسال بانوان کشور، ورزش شهرستان کوهدشت را دارای بازیکنان ملی پوش در رشته های مختلف ورزشی دانست و خاطرنشان کرد: با وجود این ظرفیت و حمایت مسئولان آینده ی درخشانی برای ورزش شهرستان کوهدشت وجود دارد.

فوتسال بانوان در کوهدشت

مسابقات گروه c با حضور پنج تیم کوهدشت لرستان، شاهد فسا، پمپ کرمان، شهروند ساری و گود زینل خان اسفراین از تاریخ ۴ دی ماه لغایت ۹ دی ماه سال جاری و به میزبانی شهرستان کوهدشت در حال برگزاری است.

آسوبان

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/fNxEmm

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین