امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در گفت گو با آساره خبر:

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور  گفت: این داور بین المللی نام خودش را به عنوان یک قهرمان مقابله با استکبار ثبت کرد و این افتخار بسیار بزرگی است.

کد خبر: ۸۸۵۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵

مینو اصلانی؛رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در رابطه با اقدام ارزشمند تهمینه سلاحورزی؛داور بین المللی کشورمان مبنی بر داوری نکردن مسابقه رژیم غاصب صهیونیستی در برابر ورزشکار روسی در گفت و گو با آساره خبر گفت: این بانوی داور بین المللی کشورمان یک اقدام بسیارارزشمند و با بصیرت انجام داد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشوراظهار داشت: این داور بین المللی در راستای احترام به اهداف و آرمان های مردم کشورش قدم برداشته است،این بانو با اقدامش نگذاشت که خون شهدا پایمال شود.

اصلانی ادامه داد: دست رژیم غاصب صهیونیستی به خون جوانان،زنان وکودکان ما آلوده است و تهمینه سلاحورزی با این اقدام ارزشمند به دفاع از خون شهدای مظلوم ما و همچنین خون شهدای فلسطین، یمن، عراق، سوریه و افعانستان برخاست.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: این داور بین المللی نام خودش را به عنوان یک قهرمان مقابله با استکبار ثبت کرد و این افتخار بسیار بزرگی است و ما هم به این بانوی بزرگوار می بالیم.

اصلانی اظهار داشت: هر جا که انسان بی گناهی کشته می شود دست آمریکا و رژم صهیونیستی تا آرنج به خون آن آغشته است و مردم فهیم ما از زن و مرد این واقعیت های تاریخ را علی رغم بوق های تبلیغاتی که می خواهد تطهیرشان کند را می دانند.

وی با اشاره ترورها و توطئه های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی  و ایجاد اختلاف بین اقوام و ملت ها،  افزود: در طول هشت سال جنگ تحمیلی بهترین جوانان و نخبگان کشور را از ما گرفتند و خانواده های زیادی را داغدار کردند.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با انتقاد از سانسور غیرمنطقی این اقدام ارزشمند،عنوان کرد:کسانی که اجازه ندادند این عمل قهرمانانه رسانه ای شود باید بگویند  که علت این کارچه بوده است.

اصلانی ابراز داشت: رسانه های ما رسانه های آزادی هستند و این عمل قهرمانانه باید مطرح شود چراکه یک اقدام بسیار مهم و ارزشمندی انجام شده است.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور تصریح کرد: بسیج ورزشکاران باید از این بانوی قهرمان تجلیل کند و زمینه دیدار وی با مقام معظم رهبری را فراهم کند.

گفت و گو: کبری دریکوند

انتهای پیام/

لینک کوتاه:goo.gl/2NQjNE

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین