امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
مسئول بسیج دانش آموزی استان لرستان:

مسئول بسیج دانش آموزی استان لرستان گفت: در طی دو نوبت 760 نفز از دانش آموز دختر به مناطق عملیات جنوب اعزام شدند.

کد خبر: ۸۸۳۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹

زین العابدین حسینی مسئول بسیج دانش آموزی در گفتگو با آساره خبر؛ اظهار داشت: امروز ما  می بینیم که دشمن روی جوانان و نوجوانان ما به طور جدی دارد کار می کند لذا متولیان امربایستی  در راستای تربیت جوانان انقلابی قدم های محکمی بردارند و در قالب آنچه که نظام می خواهد نهایت سعی و تلاش را داشته باشند که به حمد الله بسیج دانش آموزی ظرفیت‌های لازم را برای تربیت نیروی انقلابی در این زمینه دارد.

وی عنوان داشت:راهیان نور از بزرگترین کارهای فرهنگی است که  نمی توان با چیزی دیگری  آن را قابل مقایسه کرد؛ و راهیان نور از بزرگترین عملیات فرهنگی محسوب می شود که بعد ازدوران دفاع مقدس در کشور اتفاق افتاده است.

 

حسینی خاطر نشان کرد: دانش آموزان دختر در خرم آباد در دونوبت به مناطق جنوب اعزام شدند که در نوبت اول 360 نفر از دانش آموزان دختر و در نوبت دوم کاروان راهیان نورکه  امروز اعزام شدند 400 نفر از دانش آموزان دختر خرم آبادی در قالب 8 اتوبوس به مناطق عملیات جنوب اعزام شدند.

حسینی ادامه داد : اردو های  راهیان نور به مدت سه روز است که در مناطق عملیاتی شلمچه، اروند کنار و هویزه بازدید خواهند کرد و راویان ما عملیاتی های والفجر 8 در اروند کنار و عملیات های کربلای 4 و 5 در شلمچه را برای دانش آموزان روایت خواهند کرد .

مسئول بسیج دانش آموزان هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور را  آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود: اعزام کاروان‌های راهیان نوردانش آموزان  به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت وانتقال  روحیه ایثار، شجاعت و ایستادگی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقس به دانش آموزان است .

 گفت و گو : کبری دریکوند

 انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/fKwe0F

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین