امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
حجت الاسلام و المسلمین جوشقانی در یادواره شهدای کارمند:

استاد حوزه علمیه قم گفت:چرا در بعضی از ادارات ، باید بانوان بدحجاب حضور داشته باشند. شهدا از ما انتظار دارند که خدا ،پیغمبر و اهل بیت، ولایت فقیه،حجاب و ارزش های متعالی پررنگ باشند.

کد خبر: ۸۶۲۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱

به گزارش آساره خبر، حجت الاسلام و المسلمین جوشقانی استاد مرکز تخصصی تبلیغ، دراولین یادوراه شهدای کارمند استان  ظهر امروز که در سالن جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد اظهار داشت: گذشتن از تعلقات کار آسانی نبود با این حال شهدا  همه تعلقات خود را یک جا با محبت خدا معاوضه کردند.

وی گفت: فلسفه برگزاری این یادواره ها شهدا مخصوصا یادواره 261 شهید کارمند لرستان که به راه حق رفتند توجه بیشتر و جدی تر  را می طلبد.

 کارشناس فرهنگی با بیان اینکه بیشتر شهدا ، امام را ندیدند اما برای اسلام و امام جان را فدا کردند ،افزود:  شهدا از ما تبعیت از ولایت فقیه را خواستارند و عزت ما در گرو تبعیت از ولایت است.

جوشقانی با تاکید بر اینکه به برکت ولایت فقیه،  امروزدر کشور امنیت داریم ، اظهار کرد : پیشرفت ما در گرو بیانات مقام معظم رهبری است.

وی با انتقاد از اینکه چرا در بعضی از سازمان ها و ادارات  نباید رنگ و بوی انقلاب را پر رنگ احساس کنیم،تصریح کرد: در  برخی موارد در ادارات دولتی، لشگری و کشوری ارزش ها رعایت نمی شود و ظواهر دینی کمرنگ است.

این استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: چرا در بعضی از ادارات ، باید بانوان بدحجاب حضور داشته باشند. شهدا از ما انتظار دارند که خدا ،پیغمبر و اهل بیت، ولایت فقیه،حجاب و ارزش های متعالی پررنگ باشند.

وی گفت: رهبر انقلاب اتحاد ،انسجام و همدلی را از ما می خواهند و دشمن با ایجاد شکاف و اختلاف به دنبال این است که اهداف شوم خودرا دنبال کند با این حال محور وحدت فرمایشات مقام معطم رهبری است.

استاد حوزه علمیه قم مطرح کرد: راهبردهای ما ولایت و نگاه ایشان است و جای که زاویه بین افراد و رهبری دیده شود باید مرز خود را با کسانی که در مسیر شهدا نیستند تعیین کنند.

کارشناس فرهنگی عنوان داشت: شهدا ارزشهای متعالی را برای ما آفریدند و کشورهای سلطه گر  از آنها وحشت دارند بنابراین باید به عظمت شهدا توجه داشته باشیم. 

وی استکبار تیزی و خدامحوری را دو شاخصه برجسته حضرت امام عنوان کرد و گفت: جرا بعضی می گویند امام با شعار مرگ بر آمریکا مخالف بوده است؟ درصورتی که شعار های اصلی امام مرگ بر آمریکا بود.

انتهای پیام/د 

لینک کوتاه:goo.gl/ACaGwe 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین