امروز: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۸
نماینده ولی فقیه دراستان:

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک امانت است و نظم پذیری و رعایت قانون درجامعه نتیجه تلاش نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی  مظهر امنیت نظم و قانون در جامعه است.

کد خبر: ۸۵۶۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۵

به گزارش آساره خبر، حجت الاسلام و المسلمین  سید احمد میر عمادی نماینده ولی فقیه استان  ظهر امروز در دیدار کارکنان و فرماندهی نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی  مظهر امنیت نظم و قانون است و نظم پذیری و رعایت قانون درجامعه نتیجه تلاش نیروی انتظامی است و نظام مقدس جمهوری اسلامی  یک امانت است.

میر عمادی افزود: نیروی انتظامی در کنار عزداران سید الشهدا باید نظم و امنیت را در استان برقرار کنند.

وی  اظهار داشت: یکی از عومل امنیت و  اقتدار نیروی انتظامی ایمان به خدا و تقوی است و مدارا و مهربانی کردن  با مردم  که این باعث قدرت و اقتدار را بیشتر می شود  و هر چه پشتوانه آنها قویتر باشدجلوی تفرقه و تنش گرفته می شود.

 نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: انسجام جامعه باید حفظ شود و بصیرت  داشته باشند زیرا بصیرت باعث امنیت است ولایت مداری  آرام بخش و وحدت آفرین  است و باعث قدرت می شود   امروز مقام معطم  رهبری یک رهبر قدرتمند و هوشیار است که در تمام عرصه های مختلف  با صلابت وارد شدند و این باعث امنیت و اقتدار جمهوری سلامی است.

وی گفت: مردم به نیروی انتظامی  اعتماد دارند و این اعتماد   بر روحیه آنها  تاثیر گذار   است .

میرعمادی با اشاره به مکتب حسینی عنوان داشت : ما پرورش  یافته مکتب امام حسین (ع) هستیم و پرورش یافته این مکتبیم که پیام  آن حق پرستی ، عدالت ، قانون  و نظم بود .

میر عمادی با طرح این سوال که  مهم ترین پیام مکتب اهل بیت  چیست ؟ گفت:   عدالت و قانون ، صلح ، امنیت ،اخوت، آسایش و پیشرفت است و  این ها همه نشان از  پیام عاشورا  است.

امام جمعه خرم آباد گفت : پیام عاشورا را حق طلبی وعزت مداری و کرامت نفس ، ایستادگی دربرابرظلم و ستم عنوان کرد

وی عنوان داشت: جبهه عاشورا یک نمایشگاه حق و باطل است که در این جبهه اوج  فداکاری و ایثار گذشت ، عفو بزرگی  دیده می شود و طرف دیگر این جبهه  اوج  پستی ، سنگ دل و قصاوت قلب وجود داشت که این نشانه ها در لشکر یزید نمایان بود .

 انتهای پیام/د

لین کوتاه:goo.gl/kzdQzk

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین