امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸
دخترخانم ها اگر در دوران نامزدی هستید، حتما این مطالب را بخو انید

وقتی با کسی آشنا می شویم و تصمیم می گیریم که با او نامزد و در نهایت ازدواج کنیم شاید شک و تردید به سراغمان بیاید و از خودمان بپرسیم آیا این فرد واقعا به ما علاقه دارد؟ چگونه می توانیم از عشق و احساس او مطمئن باشیم؟

کد خبر: ۷۸۲۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸

به گزارش آساره خبر، شاید فهمیدن این موضوع به مرور زمان امکان پذیر باشد اما اگر می خواهید در همان مراحل اولیه به این مو ضوع پی ببرید لازم است، زبان بدن آن شخص را بلد باشید؛ این روش به صورت قطعی نمی تواند به تمام سوالات ما پاسخ دهد، اما به کمک آن می توانیم تا حدودی این موضوع را تشخیص دهیم.

چشم ها: اگر زمانی که با خواستگار یا نامزدتان به گردش می روید در اغلب اوقات چشمان نامزدتان به شما دوخته شده است، نشانه این است که او عاشق شماست و اطلاعات درونی و شخصیت پنهان شما را واکاوی می کند اما اگر زمانی که با یکدیگر هستید چشمان او به طرف می چرخد این حالت می تواند نشان دهنده این باشد که او در انتخاب خود مردد است، البته هر نگاه به اطراف نشانه این مردد بودن و شکاک بودن نیست! افرادی که در انتخاب مردد هستند سعی می کنند به دفعات مختلف از نگاه مستقیم پرهیز کنند، مردها مغزی تصویری و کاملا مبتنی بر تصاویر دارند زمانی که یک مرد، نامزدش را ببیند دوست دارد دوباره به او نگاه کند مردمک چشمان فرد عاشق بزرگ تر می شود و فرد دارای چشمانی شفاف تر و درشت تری می شود که حس خیس بودن یا اشک آلود بودن به او دست می دهد.

عشق یک بیماری دوست داشتنی است:

با تصویربرداری از افراد عاشق، پژوهشگران دریافتند که یک نقطه خاص در تصاویر مغزی، بیشترین ارتباط را با عشق دارد این نقطه مسئول بیشتر اعمال حیاتی مانند خوردن، آشامیدن و حرکات چشم است، دانشمندان روی این موضوع تحقیق کردند و متوجه شدند همانند خوردن، خوابیدن و .. عاشق شدن هم جز نیازهای بدنی و روحی ماست و جالب است بدانید روانشناسان هم بیشترین شباهت را بین عشق و یک بیماری خاص روانی به نام وسواس اجباری مشاهده کرده اند. در این بیماری افکار خاصی به مغز هجوم می آورد که فرد از آنها گریزی ندارد این افکار او را مجبور به انجام رفتارهای خاصی می کند که اگر انجام ندهد دچار اضطراب و استرس زیادی می شوند درست مانند شخصی که و سواس دارد و خانه و محل کار خود را روزی دوبار تمیز و گردگیری می کند این علاقه شدید قلبی یا همان عشق در ظاهر نشانه های بالینی شبیه بیماری وسواس اجباری داردکه از نظر آزمایشگاهی هم به آن شبیه است، در بیماری وسواس اجباری یک ناقل خاص در سلول های پلاکت خون بیمار افزایش پیدا می کند.

پژوهشگری افراد عاشق را به این طریق آزمایش کرده و به این نتیجه رسیده که آنها هم درست همین حالت را دارند، پس عشق، حالت وسواس اجباری ایجاد می کند در آن فرد عاشق دچار افکار و عادت های خاصی می شود که نمی تواند از دست آنها خلاص شود، مثل دیدارهای پی در پی، تماس گرفتن های مکرر با طرف مقابل خود و فکر کردن مداوم به او که عملکرد عادی مغزش را مختل می کند.

افراد عاشق همانطور که گفتیم دچار فعل و انفعالاتی می شوند که مغز وظیفه انتقال این اطلاعات و حالت ها را به اندامشان بر عهده دارد، در نتیجه بدنشان دچار تغییر و تحول خواهد شد.

لبخند زدن:

زمانی که نامزدتان به شما علاقمند است، عمیق و صمیمی به شما لبخند می زند اگر او لبخند خشک و مصنوعی دارد، انگار که آن لبخند به زور به او دیکته شده است در آن صورت بهتر است بدانید او از روی ادب کنار شماست و به محض اینکه فرصتی پیدا کند شما را ترک خواهد کرد.

لبخند مصنوعی را می توانید از هماهنگ نبودن ابروها یا گوشه های لب در خندیدن تشخیص دهید، در خندیدن واقعی گوشه های لب بالا و ابروها کمی مچاله می شوند افراد عاشق سعی می کنند جوری بخندند که لبشان به گوشه کشیده تر شده و دندان های آنها همراه چشم های گرد شده دیده می شود، آنها خندیدن را با چشم هایشان هم اجرا می کنند و می توانید آثار خندیدن یک عاشق را در چشم های گرد شده او هم ببینید.

شخصیت:

مردی که به نامزدش علاقه داشته باشد، سعی می کند در مقابل او مانند یک جنتلمن رفتار کند، کمک می کند تا مانتو یا پالتویش را بپوشد، مراقب اوست و سعی می کند زندگی را برای او ساده تر کند، با این نشان ها می توانید بفهمید که مادرش او را به خوبی تربیت کرده است و این علامتی است برای اینکه بفهمید علاقه مرد به نامزدش چقدر واقعی است و فقط از روی ادب با خانم ها رفتار نمی کند، این نوع مردان همیشه در تمام موارد اولویت را با خانم ها می دانند و در موضوعات مهم در زندگی با آنها مشورت می کنند.

مردانی که زبان عشق ندارند

بسیاری از مردان، علاقه شان را پشت حرف های آزار دهنده و نیشدارشان پنهان می کنند، آنها ممکن است جک یا حرف خنده داری بزنند یا نامزدشان را دست بیندازند اما این نوع مردان با کارهایشان در واقع به خانم ها نشان می دهند که عاشقان هستند، ادبیات اغلب این آقایان در این نوع خشونت کلامی خلاصه می شود و به مرور زمان هم خانم ها به این نوع رفتار عادت می کنند.

زبان بدن افراد عاشق در اجتماع:

افراد عاشق وقتی در مقابل معشوق قرار می گیرند، بدن خود را به فرد مورد علاقه مایل کرده و سعی می کنند که همیشه رو به او  قرار گیرند در آقایان معمولا بدن به صورت یک حمایت کننده و در بر گیرنده است و در خانم ها بدن کوچک و ضعیف تر نشان داده می شود تا حمایت مورد نیاز را از مرد دریافت کند، مردها غالبا دوست دارند نامزدشان در سمت چپشان قرار گیرد و اندازه یک کف پا هم فاصله راه رفتن مرد از خانم بیشتر باشد. موقع راه رفتن مرد با کج کردن سر به سمت نامزدش، سعی در ارتباط چشمی با او دارد.

بیشتر وقت ها افراد عاشق، مات و خیره به یک نقطه نگاه کرده و از شنیدن صدای بیرون و خارجی اجتناب می کنند. سر فرد عاشق معمولا متمایل به یک طرف است و سعی می کند هنگام شنیدن هم لبخند کوچکی بر لب داشته باشد و با حرکات سر معشوق خود را همراهی می کند.

نشستن فرد عاشق:

فرد عاشق برای فرار از دیده شدن استرس ها و علائم ظاهری، متمایل به جلو می نشیند و نشیمنگاه خود را از صندلی کمی فاصله می دهد او با این کار به نامزدش توجه کرده و خود را به او نزدیک تر می کند و البته در تلاش هست که خود را کنترل کند. افراد عاشق، موقع نشستن سعی می کنند رو به روی یکدیگر بنشینند اما در روابط بسیار نزدیک تر کنار هم قرار می گیرند حتی برای استفاده از یک بشقاب برای غذا و نوشیدنی ترجیح می دهند که کنار هم بنشینند این افراد هنگامی که می نشینند و به گوش کردن و نگاه کردن نامزد خود ادامه می دهند ، مشت خود را گره می کنند و کنار سر می گذارند و با علاقه و یک حسرت کوچک به فرد خیره می شوند.

بازوها:

زمانی که نامزدتان با دستانی باز به استقبال شما می آید نشان دهنده علاقه به ایجاد آشنایی بیشتر است، اما اگر بازوهایش بسته باشد به این معنی است که او علاقه ندارد شما به حریم شخصی اش وارد شوید دست های عرق کرده و بازی کردن با وسایل دم دست خود یکی از نشانه های عاشق شدن مردها است.

شانه ها:

زمانی که مردان در حال گفت و گو با نامزد مورد علاقه شان هستند، شانه هایشان به طور غیر ارادی به سمت جلو خم می شود، این کار به خاطر بهتر گوش کردن به فرد مقابل انجام می شود، این حالت نشان دهنده این است که آن مرد می خواهد شما در مرکز توجه اش باشید.

اندام بالاتنه:

زمانی که مرد با نامزدش قدم می زند، سینه اش را جلو داده و بازوهایش به عقب متمایل می شود، این حالتی است که مردان سعی می کنند جنس مخالفشان را با آن تحت تأثیر قرار دهند و قدرت و استواری خود را به دیگران نشان دهند و معمولا تنفس های عمیق و بلند مدت می کشند.

پاها:

اگر مردی به نامزدش علاقه مند شده باشد سعی می کند در راه رفتن خانم را راهنمایی کند یا هنگام ورود به محل خاصی بعد از خانم حرکت کند، حتی در را برای خانم باز کند و صندلی اش را به جلو بکشد، حالتی که او به خود می گیرد نشان دهنده میزان صمیمیت او به نامزدش هست او سعی می کند نامزدش را حمایت کند و به طرف مقابل بفهماند که همیشه در کنار اوست.

طنین یاس

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
اکرام زکیانی
|
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
0
0
سلام تشکر از مطالب خوبتان عالی بود.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین