امروز: شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۹
جلودارزاده

کاندیدای منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پاسخ به سوالی در خصوص ریاست مجلس گفت: تا وقتی که مجلس شکل نگیرد و برآیند نظر مردم وارد مجلس نشود، صحبت‌ درباره ریاست مجلس کار صحیحی نیست، هرچند من با زدوبندهای سیاسی در خصوص ریاست مجلس مخالفم و معتقدم که باید دموکراسی صورت گیرد.

کد خبر: ۷۷۶۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲

به گزارش آساره خبرٰبه نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سهیلا جلودار زاده منتخب مردم تهران در مجلس دهم در خصوص آخرین وضعیت اتصال سوئیفت اظهار داشت: سوئیفت تا حد زیادی جریان پیدا کرده و رفت و آمده‌ها صورت می‌گیرد، اما از سوی برخی هنوز مقاومت و ناهماهنگی وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه ما در زمینه سوئیفت نگرانی نداریم، با اشاره به اظهارات سیف رئیس بانک مرکزی که گفته بود از برجام چیزی عاید ایران نشده است افزود: شاید ایران ما با ایران ایشان متفاوت باشد.

 

کاندیدای منتخب مردم تهران در مجلس دهم تصریح کرد: آقای سیف ممکن است فقط به لحاظ اقتصادی این مطلب را بیان کرده باشند و صحبت‌های ایشان به این معنی نیست که برجام هیچ کاری برای ملت انجام نداده است.

 

جلودار زاده گفت: برجام در مرحله اول برای ایران و ملت، آرمش و امید را به ارمغان آورده و انگیزه‌های ملی را برای توسعه بالا برده است.

 

وی عنوان کرد: ما در اتاق بازرگانی که یکی از ارکان تعیین کننده در اقتصاد کشور است می‌بینیم که اتفاقات بسیاری خوبی در حال رقم خوردن است.

 

کاندیدای منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پاسخ به سوالی در خصوص ریاست مجلس دهم گفت: ان‌شاالله دکترعارف رئیس مجلس خواهند بود.
 

جلودار زاده گفت: تا وقتی که مجلس شکل نگیرد و برآیند نظر مردم وارد مجلس نشود، صحبت‌ درباره ریاست مجلس کار صحیحی نیست، هرچند من با زدوبندهای سیاسی در خصوص ریاست مجلس مخالفم و معتقدم که باید دموکراسی صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین